Satinel Club

Satinel Club – dlaczego to doskonały i sprawdzony biznes?

Jest to spółka założona w Niemczech. Jest kontynuacją jednoosobowej firmy która była znana pod tą samą nazwą. Jawne są nazwiska Prezesa i zarządu spółki. Jest z nimi doskonały kontakt podczas organizowanych co tydzień webinarów .Jawne są ich kontakty mailowe. Konkretny plan działania o którym napiszę w dalszej kolejności. Współpracuję z klubem prawie od początku jego istnienia.

Jakie Ty możesz mieć korzyści przystępując do współpracy?

Z Satinel Club możesz pracować na dwa sposoby :

  1. opłacając comiesięczną składkę
  2. bez jakichkolwiek opłat

1. Stajesz się członkiem klubu wpłacając comiesięczną składkę (najmniejsza 25 EUR, pierwszy miesiąc 50 EUR).Możesz wpłacać więcej. Satinel Club bardzo różni się od innych przedsięwzięć biznesowych, tym,że twoja składka jest zamieniana na złoto (czyste mennicze złoto).Jak widzisz nie są to pieniądze stracone,bo te złoto jest twoje i w każdej chwili możesz je odebrać w sztabkach od 1 gr.Te pieniądze ze składki możesz również wykorzystać do zakupów na platformie handlowej na Satinel Club.

W zamian masz dochody od pierwszego dnia przystąpienia do projektu (opiszę to szczegółowo w kolejnym wpisie).Masz możliwość zapraszania chętnych do tego biznesu za co będziesz dodatkowo wynagradzany. Skutecznie zaproszona 1 osoby miesięcznie sprawia darmowe członkostwo dla ciebie.Jeżeli pod tobą uzbiera się 36 osób (nie znaczy to ,że ty osobiście zaprosisz 36 osób ale o ty w następnych artykułach) zostajesz dyrektorem Satinel Clubu i twoje dzienne dochody znacznie wzrosną.

Z kąt codzienne dochody w Satinel Club?

Satinel Club to przedsięwzięcie biznesowe z udziałowcami (klubowiczami). Jego zadaniem jest uzyskiwanie zysków, ciągły rozwój i podział tych zysków między wszystkich udziałowców (klubowiczów). Z tego biorą się codzienne zarobki.

Fakty i plany rozwojowe Satinel Clubu.

Z czego Satinel Club czerpie dochody?

Jest już działająca platforma handlowa z tysiącami artykułów z różnych branż.Jest już w Niemczech pierwszy sklep tradycyjny (pierwszy sklep franczyzowy) w planie następne.Jest już jeden nowoczesny Camper który będzie zarabiał z wynajmu, w planie jeszcze kilka takich pojazdów.Firma stawia na budownictwo kopułowe. Są prowadzone już rozmowy na mazurach w sprawie działek i pozwoleń na budowę i w przyszłym roku planowana budowa pierwszego domu.Zarząd firmy cały czas pracuje analizuje następne przedsięwzięcia.

2. Wracamy do drugiego sposobu zarabiania bez wkładu finansowego.Mogę powiedzieć,że jest to praca przez internet ale nie tylko,wybór należy do ciebie.Pisałem wcześniej o platformie handlowej Satinel Clubu.Jest to market internetowy z tysiącami artykułów z wielu branż. Możesz zarejestrować się na platformie i pozyskiwać zarówno klientów jak i sprzedawców z różnych branż.Twój zarobek to 10% od wartości zakupu każdego twojego klienta dożywotnio i 10% zysku od każdej sprzedaży twojego sprzedawcy dożywotnio.Czyli raz wykonana praca daje długoterminowe dochody a to jest dochód pasywny.

 

Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej,proszę o kontakt,podam termin i link do prezentacji.